O nas

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Mazurska Szkoła Ultrasonografii i Ginekologii zajmuje się organizowaniem szkoleń dla lekarzy ginekologów położników w zakresie wykonywania badań USG w ginekologii i położnictwie w praktyce i teorii oraz szkoleniami w zakresie uroginekologii, kolposkopii, patologii ciąży, chorób sutka i inne.

DOŚWIACZENIE

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2000 r. Od tego czasu zorganizowaliśmy ponad dwieście kursów, w których uczestniczyło kilka tysięcy lekarzy ginekologów z Polski i nie tylko.

UCZESTNICY NASZYCH SZKOLEŃ

Uczestnikami naszych kursów USG mogą być wszyscy chętni zarówno stawiający pierwsze kroki w badaniach USG (dla tych osób organizowane są kursy podstawowe zawierające zarówno wykłady jak i praktyczną naukę wykonywania badań) oraz osoby zaawansowane w wykonywaniu USG. Dla tych ostatnich przygotowaliśmy kurs z zajęciami teoretycznymi z dużą ilością pokazów multimedialnych oraz badaniami prowadzonymi „na żywo”.

PUNKTY EDUKACYJNE I PUNKTY PTG

Wszystkie organizowane przez nas szkolenia posiadają przyznawane przez Komisję Kształcenia Izby Lekarskiej punkty edukacyjne. Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia kursu, który posiada indywidualnie określoną wartość punktów edukacyjnych. Dodatkowym atutem naszych kursów USG są również punkty Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego sekcji USG.

ROZWIJAMY SIĘ DLA PAŃSTWA

Podczas każdego kursu przeprowadzamy anonimową ankietę satysfakcji, która zawiera pytania dotyczące zarówno jakości merytorycznej kursu jak i warunków zakwaterowania oraz wyżywienia. Opinie Państwa są dla nas bardzo istotne dlatego też systematycznie staramy się spełniać oczekiwania zarówno odnośnie tematyki szkoleń oraz bazy hotelowej.

W MAZURSKIM KLIMACIE

Pragniemy, aby nasze kursy spełniały nie tylko wysoki poziom merytoryczny ale również pozostawiały niezapomniane wrażenia z mazurskich stron. W trakcie trwania szkoleń organizujemy kolację uroczystą, podczas której mogą Państwo przepłynąć się statkiem po pobliskich jeziorach oraz skosztować mazurskich potraw.

NASZA SIEDZIBA

Siedzibą Mazurskiej Szkoły Ultrasonografii jest Pisz, 20-tysięczne miasto położone na skraju Puszczy Piskiej często nazywane „wrotami do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich”. Tutaj odbywają się zajęcia praktyczne w malowniczo położonym Hotelu nad Pisą. Zajęcia teoretyczne odbywają się Domu Pracy Twórczej Polskiej Akademii Nauk w Wierzbie. Również tutaj zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!